Zalanego laptopa oddałem do naprawy

NooTro zachwyca doświadczeniem

Zalanego laptopa oddałem do naprawy

Od lat pracuję tylko i wyłącznie z wykorzystaniem komputera mobilnego. Jako copywriter wykonują pracę na zasadzie home office, ale potrzebuję do tego zawsze sprawnego laptopa. Nie używam komputera stacjonarnego, bo cenię sobie mobilność. Laptopa trzymam na specjalnej podstawce, która umożliwia mi pracę dosłownie w każdym miejscu w moim domu. Jest to wygodne i praktyczne. Ostatnio przytrafiła mi się mała katastrofa. Otóż wylałem szklankę soku na mojego laptopa.

Błyskawicznie oddałem do naprawy zalanego laptopa

naprawa laptopów gdańskNa moje nieszczęście miałem nowego laptopa od kilku dni. I kiedy pewnego wieczoru siadałem do stołu, na którym leżał laptop stało się to, czego się zawsze obawiałem. Zbyt mocno poruszyłem ręką, w której trzymałem szklankę z sokiem. Sok wylał się idealnie prosto na klawiaturę laptopa. Każdy użytkownik mobilnego komputera wie co oznacza wylanie soku na klawiaturę. Pół biedy gdyby to była tylko woda, ale sok to jeszcze dodatkowo niemalże pewne przyklejanie się klawiszy. Od razu postanowiłem sprawnie działać. Szybko odłączyłem zasilanie w swoim laptopie i zawiozłem go do odpowiedniego serwisu. To nie może być obojętnie jaki serwis, ale taki, w którym naprawa laptopów Gdańsk wykonywana jest właśnie po zalaniach. Dzięki podjęciu szybkich działań z mojej strony i ze strony serwisu udało się uratować mój sprzęt komputerowy. Profesjonalna naprawa mojego laptopa polegała przede wszystkim na dokładnym osuszeniu wszystkich jego elementów. Poza tym trzeba było dokładnie wyczyścić każdy przycisk klawiatury. Rozebranie klawiatury też trochę zajmuje, ponieważ każdy przycisk trzeba wyjąć, umyć i wysuszyć. W sumie byłem przez kilka dni bez laptopa, ale najważniejsze dla mnie jest to, że działa dokładnie tak samo jak dawniej. Osuszanie i naprawa kosztowały mnie kilkaset złotych, ale na szczęście wszystko jest teraz w porządku.

Nadal mogę pracować na moim laptopie, bo przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie kupna innego. Ten działa bardzo dobrze i jestem z niego bardzo zadowolony. Mam teraz jednak nauczkę, żeby wszelkiego rodzaju napoje trzymać od stołu z laptopem z daleka. Bo nie zawsze udaje się uratować laptopa po zalaniu. Zawsze jednak można uratować dane zapisane na dysku, więc nie trzeba się przynajmniej o to martwić.