Zabiegi estetyczne w Szczecinie

 

Nie każda osoba jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. Praca nad akceptacją wyglądu zewnętrznego jest zawsze dobrym wyjściem i przynosi świetne efekty. Warto jednak wspomóc się również dodatkowo zabiegami estetycznymi, które sprawią, że będziemy się czuć w swojej skórze jeszcze lepiej niż dotychczas.

Zabieg powiększający usta

powiększanie ust SzczecinWiele kobiet i mężczyzn nie jest do końca zadowolonych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Czasem jest to problem poważny, czasem niewielki defekt, ale zazwyczaj większość z nich można skorygować podczas zabiegu z obszaru medycyny estetycznej. Marzenie o pięknym uśmiechu oraz pełnych wargach jest możliwe do zrealizowania, wystarczy jak zdecydujemy się na modelowe powiększanie ust Szczecin. Takie zabiegi są już powszechnie wykonywane w większości klinik czy gabinetów i coraz większa liczba osób, niezależnie od wieku, decyduje się właśnie na taki zabieg. Najpopularniejszym, najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem na powiększenie warg jest użycie kwasu hialuronowego. To bardzo bezpieczny preparat, który nie wywołuje reakcji alergicznych, dlatego jest tak chętnie wykorzystywany. Zabieg jest prosty i trwa bardzo krótko, a polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego za pomocą strzykawki. Przy okazji powiększenia ust można także pozbyć się asymetrii warg, co jest często powodem, dla którego wiele osób decyduje się na zabieg. Przy okazji można poprawić kontur warg. poprawić ich naturalny wygląd, a także, również za pomocą kwasu hialuronowego, wygładzić zmarszczki, które powstają wokół ust. Takie powiększanie i modelowanie może się odbyć podczas pojedynczego zabiegu, a jego efekty są widoczne od razu. Utrzymują się długo, od pół roku aż do roku, po czym zabieg można oczywiście powtórzyć, jeżeli zależy nam stale na tym efekcie. Powiększyć usta można też za pomocą silikonowego implantu, a efekt jest wtedy stały, choć warto wiedzieć, że jest on odwracalny, czyli implant można po prostu usunąć.

Jeśli jesteśmy niezadowoleni z wyglądu naszych ust, wystarczy zapisać się na wybrany przez nas zabieg estetyczny. Dzięki takiemu zabiegowi możemy szybko powiększyć usta do wymarzonego rozmiaru, skorygować je i wymodelować je do pożądanego przez nas kształtu. Dzięki temu będziemy zadowoleni ze swojego wyglądu i zyskamy większą pewność siebie.