Wysyłka pocztowa w kopercie

Pracuję w firmie, która zajmuje się marketingiem skierowanym do różnych grup. Jakiś czas temu jeden z naszych klientów potrzebował zrealizować wysyłkę do szerokiej bazy odbiorców, w której miały być zawarte różnego rodzaju materiały marketingowe brandowane logiem naszego klienta. Wysyłka miała być realizowana do dziesięciu tysięcy osób. W związku z czym, żeby to zapakować potrzebowaliśmy koperty. 

Materiały marketingowe w kopertach

koperta d14Jako, że jest to duża ilość, a wysyłka miała wyjść w ciągu dwóch tygodni potrzebowaliśmy zamówić koperty. Z racji wymiarów materiałów, które pakowaliśmy potrzebna była koperta d14. Mamy hurtownię, z którą cały czas współpracujemy, więc czas realizacji nie jest duży w przypadku małej ilości sztuk, ale przy dziesięciu tysiącach obawiałam się, że może być problem. Na szczęście niesłusznie, ponieważ koperta d14 jest dostępna w hurtowni w bardzo dużych ilościach, dzięki czemu dostawę zamawianej ilości mieliśmy w ciągu dwóch dni. Nadszedł czas na pakowania. Jednak ilość dziesięciu tysięcy to bardzo dużo. Jedna osoba musiałaby chyba miesiąc poświęcić biorąc pod uwagę, że w paczce znalazło się jeszcze 5 drobnych gadżetów od producenta. Na szczęście koperta d14 jest na tyle duża, że produkty bez problemu do niej wchodzą, nie muszą być pakowane na wcisk. Samo oklejanie kopert zajęło nam w trzy osoby trzy dni. Całe szczęście, że żyjemy w dobie komputerów, które drukują etykiety, ponieważ nie wyobrażam sobie wypisywać tych adresów. 

Wysyłkę udało nam się zrealizować w wyznaczonym przez klienta czasie. Powiem szczerze, że to było wyzwanie, Całe szczęście, że dla hurtowni koperta d14 to taki podstawowy format bo moglibyśmy się nie wyrobić gdybyśmy musieli dłużej czekać na dostawę. Na szczęście wszystko poszło sprawnie.