Wykorzystanie elektrod samoprzylepnych w leczeniu

NooTro zachwyca doświadczeniem

Wykorzystanie elektrod samoprzylepnych w leczeniu

Ludzie, którzy odczuwają ulgę w bólu spowodowaną przez TENS, mogą ograniczyć przyjmowanie leków przeciwbólowych, z których niektóre mogą uzależniać lub powodować niepożądane skutki uboczne. Badanie to przeprowadzono, aby sprawdzić, czy maszyna stymulująca nerwy o nazwie TENS może kontrolować ból spowodowany rakiem, który rozprzestrzenił się na kości (przerzuty do kości).

Na czym polega terapia elektrodami samoprzylepnymi?

elektrody samoprzylepneZasadniczo wszystko to oznacza, że ​​TENS jest tym, co nazywam placebo z podwyższonym czuciem. Łagodny prąd elektryczny jest przesyłany z urządzenia do elektrod, zapewniając opcję leczenia bez leków w wielu stanach, w tym w bólu pleców i bólach porodowych. Wkładki zawierające elektrody samoprzylepne nadają się do 150 zastosowań lub 5 miesięcy w zależności od codziennego użytkowania. Pielęgnacja padów jest łatwa; wystarczy wyczyścić elektrody zgodnie z zaleceniami do 10 razy. Podczas wymiany elektrod usuń folię ochronną z elektrod i umieść na uchwycie dostarczonym przy zakupie urządzenia przeciwbólowego. Według niektórych badań EMS nie jest tak skuteczny jak maszyna TENS do łagodzenia napiętych, wiązanych mięśni. Jednak może być bardziej skuteczny w poprawianiu zakresu ruchu sztywnych mięśni. EMS (elektroniczna stymulacja mięśni) różni się od TENS. Powoduje to jedynie skurcz mięśni i stymulację bardziej zaprojektowaną w celu stymulacji mięśni niż mylenia sygnałów bólowych. Jeśli masz 10 poziomów intensywności, za każdym razem dostosowujesz moc wyjściową o 10%. Niektórzy producenci decydują się na użycie terminu programy, podczas gdy inni używają trybów. Wkłady o standardowych rozmiarach można kupić osobno. Duże podkładki są o 25% większe niż standardowe podkładki – 4,75 ″ wys. X 3 ″ szer. – i dobrze nadają się do pokrycia większego obszaru bólu, a jednocześnie mają ergonomiczny kształt dopasowany do krzywych. Największa różnica polega na dodaniu ciepła; urządzenie rozgrzewa i łagodzi mięsień przed rozpoczęciem terapii TENS.

Diagnostyczne ultradźwięki wykorzystują fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości do tworzenia obrazów narządów wewnętrznych i tkanek miękkich. Ale fale dźwiękowe nie przemieszczają się zbyt dobrze w powietrzu, dlatego potrzeba trochę żelu ultradźwiękowego. Ta formuła służy jako czynnik przewodzący, który pokrywa małe kieszenie powietrza w skórze, umożliwiając ścisłe połączenie skóry ze przetwornikiem.