Wyciskarki z serii Alpha

NooTro zachwyca doświadczeniem

Wyciskarki z serii Alpha

Wyciskanie soków ze świeżych owoców i warzyw jest banalnie proste, jeżeli dysponujemy odpowiednim sprzętem. Najwięcej witamin znajduje się tuż pod skórką, więc najlepiej jest robić sok z całych owoców przy pomocy wyciskarek.

Czy warto kupić wyciskarkę Hurom?

hurom alphaAby dostarczyć sobie dziennej dawki witamin, trzeba spożyć pięć porcji warzyw i owoców. Nie każdy jest w stanie zdążyć w ciągu dnia zjeść tyle produktów, a alternatywą dla nich są soki. Możemy go szybko i łatwo wycisnąć przy użyciu wyciskarki wolnoobrotowej Hurom Alpha. Jest to nowoczesne urządzenie, które dzięki specjalnemu wałkowi ślimakowemu wyciska sok do ostatniej kropli z każdego produktu. Wyciskarka została wyposażona w dwa otwory na wsad, z czego jeden jest przeznaczony na duże i podłużne warzywa takie jak na przykład całe jabłka, czy seler naciowy. Boczny otwór jest mniejszy i może służyć do wrzucania pomidorków koktajlowych, czy malin. Dzięki wyciskarce Hurom możemy wycisnąć nawet z warzyw liściastych, po wsad nie przywiera do ślimaka. Sok jest uzyskiwany dzięki specjalnemu mechanizmowi ugniatania i wyciskania, a nie miażdżenia tak jak to ma miejsce w sokowirówkach. Wszystkie komponenty wyciskarki są wysokiej jakości i gwarantują niezawodne działanie urządzenia przez wiele lat. Zdecydowanie warto kupić wyciskarkę firmy Hurom, gdyż pozwoli nam na szybkie i łatwe przygotowanie soku z każdego warzywa i owocu bez utraty cennych witamin. Model Alpha posiada duży pojemnik na wsad i pulpę, przez co za jednym razem przygotujemy aż półtora litra soku.

Sprzęty firmy Hurom możemy kupić bezpośrednio na stronie internetowej producenta, albo u przedstawicieli handlowych. Wyciskarka świetnie się nadaje jako prezent dla bliskiej osoby. Jej praca jest bardzo cicha i energooszczędna, więc może się znaleźć w każdym domu.