Wódki w ciekawych butelkach

NooTro zachwyca doświadczeniem

Wódki w ciekawych butelkach

Jest coś co łączy wszystkie imprezy, bez względu z jakiej okazji byłyby organizowane. Czy to są urodziny, imieniny, stypa, wesele, czy nawet uroczysty obiad z rodziną, zawsze na stole znajdziemy alkohol. Dlatego też jeżeli w prezencie go wręczymy, to będzie to w dobrym guście. 

Jaką wybrać wódkę? 

ciekawe butelki z wódkąDla osób niepijących alkoholu, nie robi różnicy jak wygląda opakowanie, bo w środku są procenty. Jednak kiedy chcemy komuś wręczyć alkohol na prezent, to nie wypada kupować puszki piwa, czy najtańszego wina. Ciekawe butelki z wódką najczęściej są wręczane na osiemnaste urodziny, które są rozpoczęciem nowego, dorosłego etapu w życiu. Polacy w prezencie najczęściej wręczają wino, lub wódkę, gdyż są to trunki najczęściej spożywane. Jeżeli chcemy, aby prezent bardziej pasował do okazji, lub był potraktowany z przymrużeniem oka, to warto poszukać wyjątkowego alkoholu, który jest pakowany w nietuzinkowe butelki. Wódka może być w klasycznej przeźroczystej butelce, lub mieć nadany jakiś kształt. W sprzedaży spotkamy butelki w kształcie mapy Polski, męskiego przyrodzenia, pliku banknotów, gaśnicy, kontrabasu, samochodu, czy broni palnej. Tak naprawdę jest ich nieograniczona ilość i mogą pasować na każdą okazję. W kształcie buta na obcasie, plemnika, czy starej karafki, mogą wywołać odpowiednie skojarzenia, więc będą w pewnym sensie spersonalizowane. W sklepach alkoholowych znajdziemy nawet butelki z wódką ze specjalnym przybraniem dla pana i pani młodej, które pasują na prezent weselny. 

Pijemy wódkę głównie dla jej walorów smakowych i efektów ubocznych jakie powoduje jej spożywanie, ale czasem jest przyjemnie sięgnąć po alkohol w wyjątkowej butelce. Taki egzemplarz na pewno ucieszy oko każdego uczestnika imprezy, który będzie miał okazję skosztować trunku.