Trawa jak żywa

NooTro zachwyca doświadczeniem

Trawa jak żywa

 

Niedawno przeprowadziliśmy się nowego mieszkania. W końcu na swoim. Remont co prawda był dość meczący i kosztował nas sporo nerwów, lecz w końcu się skończył i jest pięknie. Codziennie z ogromną przyjemnością wracamy do naszego niewielkiego, przytulnego gniazdka. Nie jest to co prawda mieszkanie w nowym budownictwie, tylko w wielkiej płycie w bloku z lat 80-tych i posiada niestety kilka mankamentów.

Zastosowanie sztucznej trawy

wykładzina sztuczna trawaBlok jest pięknie wyremontowany, to musimy przyznać. Ponadto jest bardzo zadbany, przed klatką rosną świeże kwiaty, otoczenie bloku spowite jest w zieleni. Pod samym domem mamy zacieniony plac zabaw, z którego na pewno będziemy korzystać, kiedy przyjdzie pora. Jednak windy są stare i niewygodne, bardzo ciężko jest wsiąść do takiej windy z rowerem. No i do tego balkon. To chyba jest największy minus mieszkania. Balkony czekają jeszcze na remont, są małe i dość obskurne. Postanowiliśmy coś z tym zrobić.  Postanowiliśmy, że na betonowej podłodze balkonu będzie leżeć wykładzina sztuczna trawa, a barierki obłożymy bambusem, postawimy ponadto stolik, krzesełka i posadzimy tuje oraz pelargonie i będzie pięknie. Co prawda ciężko będzie tam jeszcze zmieścić suszarkę do bielizny, ale coś za coś. Będziemy wtedy tam mogli spędzać przyjemne ciepłe wieczory i poranki. Pyszna kawa i śniadanie będą wspaniale smakować na balkonie – ogrodzie. Widok mamy piękny, przed nami rozpościera się panorama Warszawy.

Wystarczy dobry pomysł i zmiana kilku drobiazgów i z czegoś mało przyjemnego można zrobić coś bardzo fajnego. Tak jak my to zrobimy z balkonem. Kiedy nasz plan będzie zrealizowany, nasze mieszkanie będzie całkiem idealne. Nie możemy się doczekać, kiedy wszystko będzie gotowe, dlatego zaraz zabieramy się do pracy.