Taśma led do każdego pomieszczenia

 

Ogromna ilość wzorów i kolorów lamp pozwala na skuteczne i ładne oświetlenie pomieszczenia, dobrane do stylu aranżacji. Jednak nie wszędzie lampy się sprawdzą, choćby w łazienkach stosowane są oprawy sufitowe. Nie wyglądają zbyt elegancko, ale co zrobić, nie można mieć wszystkiego. A gdyby tak mieć źródło światła, które będzie i praktyczne i estetyczne?

Taśmy led w różnych kolorach

porządne taśmy led od producentaJest to możliwe, a takie połączenie daje tylko jeden produkt. Są to porządne taśmy led od producenta. Czym ona jest? Jest to połączenie elastycznej taśmy z małymi żaróweczkami ledowymi. Taśmę mocuje się w aluminiowych listwach i podłącza do zasilacza. Przy taśmach o zmiennym kolorze do zestawu wchodzi również pilot sterujący kolorami. Taśma może mieć dowolną długość, można ją ciąć na metry. Intensywność natężenia światła jest regulowana, dzięki czemu wieczorem możemy mieć silne światło kiedy na przykład czytamy książkę, a na noc maksymalnie ,,skręcamy”światło. Wtedy nie razi ono w oczy, a umożliwia swobodne poruszanie się po domu bez zapalania światła górnego. Warto zaznaczyć, że taśmy led pasują do każdego pomieszczenia. W kuchni montuje się je pod szafkami kuchennymi. Oświetlają ,,miejsce pracy”, gdzie nie dochodzi światło z opraw sufitowych. W łazience taśmy można zamontować dookoła lustra, co ułatwi wykonywanie makijażu, czy fryzury. Panom zaś pomoże przy codziennym goleniu się. W pokoju dziecięcym taśmy led spodobają się maluchom. Świecące na kolorowo żaróweczki będą robiły przyjemny, bajkowy nastrój. Można je zamocować na przykład nad łóżeczkiem, na brzegach szafki, pod sufitem. Każde rozwiązanie będzie dobre. W pokoju dziennym taśmy led mocuje się we wnękach ściennych, nad telewizorem, czy przy kominki, na obudowie (nie bezpośrednio przy otwarciu paleniska). Ciekawym rozwiązaniem jest stosowanie taśmy na schodach. Umieszcza się je wzdłuż schodów od dołu do góry lub przy każdym stopniu schodowym.

W każdym pokoju w domu, a także w ogrodzie taśmy led będą robiły niesamowite wrażenie. Są łatwe do zamontowania, dobrze się trzymają, nawet przy skosach, czy wnękach. Szeroki wybór taśmy od różnych producentów z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta, również pod względem cenowym. Warto także polować na rozmaite promocje w sklepach internetowych.