Rower dla syna ze sprawdzonego sklepu

NooTro zachwyca doświadczeniem

Rower dla syna ze sprawdzonego sklepu

Mój syn Oktawian od jakiegoś czasu wspominał coś na temat roweru. Spodobał mi się ten pomysł, gdyż uważałam, że zdecydowanie za dużo czasu spędzał przed komputerem. Jego koledzy wychodzili na dwór i jeździli rowerami, dlatego on też chciał mieć swój rower.

Wizyta w poleconym sklepie rowerowym

rowery dla dzieci sklepKiedy mężowi powiedziałam o rozmowie z synem, to od razu dał mi pieniądze na nowy rower dla Oktawiana. Nie miałam pojęcia gdzie go kupić, ponieważ sklepów w mieście było dużo a mi zależało na tym, żeby był to sprawdzony sklep z solidnymi rowerami. Z pomocą przyszła sąsiadka, która ostatnio kupiła swojemu synowi rower i poleciła mi konkretny sklep z profesjonalnym sprzętem i miłą obsługą. Dostępne tam były najlepsze rowery dla dzieci sklep postanowiłam odwiedzić następnego dnia rano i od razu kupić dla syna rower. Była już wiosna i pogoda idealnie nadawała się na przejażdżki rowerem. Wiedziałam, że dzięki temu syn mniej czasu będzie spędzał przed komputerem. W ofercie sklepu dostępnych było dużo rowerów. Od syna dokładnie wiedziałam jaki model go interesował i poprosiłam sprzedawcę, żeby zaprezentował mi ten konkretny model. Był on dostępny w trzech kolorach. Zdecydowałam się na czarny rower, gdyż dla chłopca był to doskonały wybór. Z nowym rowerem wróciłam do domu. Syn wrócił ze szkoły i od razu mnie zauważył. Rower bardzo mu się spodobał i od razu wybrał się na przejażdżkę. Mój syn codziennie wychodził, żeby pojeździć rowerem i byłam z tego bardzo zadowolona.

Rower, który kupiłam synowi był bardzo mocnej konstrukcji. Oktawian zaliczył kilka wywrotek, ale nic się nie stało. Jedynie spadł mu łańcuch, który był w stanie samodzielnie założyć. Jazda na rowerze stała się pasją mojego syna i takie zainteresowania zdecydowanie doceniałam.