Rodzaje profesjonalnych namiotów dmuchanych

Firma w której pracuję po raz pierwszy postanowiła wystawić swoje stoisko na targach branżowych. Jako, że nigdy na takowym wydarzeniu nie byliśmy, musieliśmy się do tego odpowiednio przygotować. Zadanie to przypadło oczywiście mi. W sumie nie byłam zdziwiona, że mnie to zlecono, ponieważ byłam pracownikiem marketingu od którego oczekiwano inicjatywy.

Profesjonalny namiot dmuchany na targi

profesjonalne namioty dmuchaneBudżet miałam ograniczony, ale od razu stwierdziłam, że kwota którą mam do dyspozycji powinna starczyć na to co planowałam. A planowanie zaczęłam od znalezienia profesjonalnego namiotu dmuchanego. Zawsze uważałam, że profesjonalne namioty dmuchane są idealną formą reklamy na wszelkiego rodzaju eventach i wydarzeniach. Profesjonalny namiot dmuchany pełni rolę znaku rozpoznawczego firmy, która wystawia się ze swoim stoiskiem na przykład na targach. W namiocie można śmiało ustawić stolik z krzesłami, roll-upy czy inne nośniki reklamy. Profesjonalny namiot dmuchany jest opatrzony logotypem firmy oraz rozkłada się pneumatycznie, co zdecydowanie jest jego zaletą. Firmy, które tworzą, produkują profesjonalne namioty dmuchane wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i próbują im sprostać. Oznaką tego jest chociażby fakt, że tego typu namioty są tworzone indywidualnie pod klienta i potrzeby firmy. Indywidualne realizacje odzwierciedlają wizerunek firmy i utożsamiają namiot z przedsiębiorstwem. Większość namiotów dmuchanych może być w całości zadrukowana według potrzeb zleceniodawcy. Ponadto namioty dmuchane, które są profesjonalne mogą przybierać różne kształty i formy. Szczególnie widać to na dużych targach i wystawach, gdzie wystawcy prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie odbiorców i klientów.  Namiot dmuchany nie wymaga posiadania stelażu, dzięki czemu łatwo się go nie tylko transportuje, ale i składa i rozkłada. Co jest ważne, profesjonalne namioty dmuchane są wykonane z mocnego tworzywa. Dzięki temu są wodoodporne oraz wytrzymałe na różnego rodzaju warunki atmosferyczne.

Namioty nie są jednorazowe. Są inwestycją na lata a przy odpowiedniej pielęgnacji na długi czas. Jest kilka rodzajów takich namiotów. Należą do nich między innymi namiot typu pająk, cube, igloo, patio oraz airroof. Ja na targi wybrałam typ patio, ponieważ potrzebowaliśmy namiotu do którego można byłoby wejść z każdej strony a ten dzień czterem otworom w ścianach dawał taką możliwość.