Przyczepki firmy Qeridoo

Młode matki chętnie wychodzą ze swoimi pociechami na spacer i najczęściej zabierają je w głębokich, albo spacerowych wózkach. Jednak kiedy chcemy pojechać na rower, albo na rolki, to potrzebny będzie inny model wózka.

Jak można wykorzystać przyczepkę Qeridoo?

przyczepka qeridooKażdy model wózka posiada inne wyposażenie i można go w nieco inny sposób wykorzystać. Jeżeli chcemy biegać, lub jeździć na rolkach , to najlepszy będzie wózek biegowy, który posiada zupełnie inny kształt niż klasyczne wózki i ma dużo lepsze amortyzatory. Rodzice, którzy często jeżdżą na rowerach powinni pomyśleć o zakupie praktycznej przyczepki, którą w łatwy sposób zamontujemy do ramy roweru. Najlepsza jest przyczepka Qeridoo, ponieważ posiada najnowszej generacji hamulce, amortyzatory i ma ergonomiczny kształt, minimalizujący opór powietrza podczas jazdy. Cała przyczepka waży jedynie niecałe piętnaście kilogramów więc jak na taki sprzęt, to bardzo niedużo. Poszycie wózka jest wykonane z wodoodpornego materiału, których chroni maluchy przed deszczem i chłodem. Okna i wyjście do przyczepki jest wykonane z przezroczystej foli, przez którą dzieci mogą oglądać widoki. Także panoramiczny dach jest nie lada atrakcją dla dzieci, bo mogą widzieć to co sie dzieje na zewnątrz nawet jak leżą. Przyczepki z tej firmy posiadają nowoczesne hamulce tarczowe, które przyspieszają reakcje i drogę hamowania, a także czułe amortyzatory sprężynowo – powietrzne, które maksymalnie zmniejszają wstrząsy. Przyczepkę zamontujemy do każdego roweru.

Dzieci bardzo lubią być wożone w przyczepkach, bo jest ona bardzo wygodna i posiada dużo miejsca w środku. Dzieci mogą w niej siedzieć, albo leżeć. Niektóre modele z firmy Qeridoo pozwalają nawet na zamontowanie w środku specjalnych fotelików dla niemowlaków.