Profesjonalny film korporacyjny

NooTro zachwyca doświadczeniem

Profesjonalny film korporacyjny

Do pracy potrzebowałem dużo ludzi, jednak nie łatwo było ich znaleźć. Nie wymagałem doświadczenia, bo przecież każdego byłem w stanie przeszkolić. W mojej firmie pracowało mnóstwo młodych ludzi. Praca nie była łatwa i czasami stresująca, ale za to zarobki oferowałem bardzo wysokie.

Zlecenie nakręcenia filmu korporacyjnego 

filmy korporacyjneSzukałem pomysłu na to jak zachęcić pracowników do tego, żeby zechcieli pracować w mojej firmie. Targi pracy już miałem zaliczone, ale miało to być coś wyjątkowego. Wtedy wpadłem na pomysł, żeby zamówić film korporacyjny, ponieważ w taki sposób przekazane zostaną najważniejsze informacje dotyczące mojej firmy. Znalazłem człowieka, który nakręcał profesjonalne filmy korporacyjne i postanowiłem podjąć z nim współpracę. Miło się też zaskoczyłem, ponieważ wszyscy moi pracownicy zgodzili się na to, żeby wziąć udział w takim filmie. Nie wiedziałem do końca jak to będzie wyglądało, ale zleciłem nakręcenie filmu profesjonaliście i wszystko pozostawiłem w jego rękach. Wiedziałem, że to przyniesie zamierzony efekt a wszyscy potencjalni pracownicy dowiedzą się z tego filmu korporacyjnego, że zdecydowanie warto pracować w mojej firmie. Kilku moich znajomych miało już swoje korporacyjne filmy i potwierdzili, że przyniosły one zamierzone efekty. Nagranie filmu korporacyjnego trwało trochę czasu i wymagało zaangażowania całej firmy, ale zdecydowanie było warto, ponieważ efekt końcowy wręcz zwalił mnie z nóg. Wszystko było pokazane idealnie i profesjonalnie. 

Pomysł miałem jak się okazało idealny. Film przyciągnął mnóstwo osób, które chciały pracować w mojej firmie. Oferowałem masę atrakcji dla pracowników takich jak karnety na siłownię, ubezpieczenie czy darmową opiekę medyczną. To przyciągnęło dużo zainteresowanych.