Prefabrykowane zasłony drzwiowe

Rosnące koszty utrzymania związane z utrzymaniem niskiej temperatury w zakładach produkcyjnych i laboratoriach są obciażeniem dla przedsiebiorstwa. Tego rodzaju oświadczenie zawsze słyszymy od osób, które pracują lub prowadzą zakłady produkcyjne. Ale przy prawidłowej wydajności możesz zmniejszyć te koszty w zależności od korzyści. Jedną z głównych opłacalnych metod jest zainstalowanie drzwi pasowych z odpowiednimi zasłonami winylowymi w swoim obiekcie. Te kurtyny paskowe nie tylko ułatwiają poruszanie się po obiekcie, ale także pomagają w minimalizacji kosztów poprzez utrzymanie temperatury zgodnie z potrzebami.

Plusy i minusy kurtyny paskowej na drzwi

kurtyny paskowe na drzwiZasłony drzwiowe stanowią dodatkową barierę szczególnie jeśli masz urządzenia chłodnicze lub zamrażarki. Drzwi z listwą mogą pomóc zmniejszyć zużycie nagrzewnicy i koszty konserwacji filtra, zmniejszając oblodzenie wężownicy i wydłużając okres przechowywania produktów chłodniczych. Listwa drzwiowa składa się z nakładających się listew z tworzywa sztucznego z polichlorku winylu, które zwisają z drzwi. Ponieważ paski PVC są łatwe w utrzymaniu dzięki indywidualnemu systemowi mocowania, można łatwo wymienić uszkodzone paski bez konieczności demontażu całej kurtyny. Współczynnik X kurtyny drzwiowej to jej efektywność w oszczędzaniu energii. W przeciwieństwie do tradycyjnych drzwi w obiektach, kurtyny paskowe na drzwi ułatwiają poruszanie się bez konieczności otwierania lub zamykania drzwi. Drzwi listwowe są przydatne w obszarach takich jak miejsca pracy w przemyśle, w których używane są wózki widłowe i pojazdy załadowcze. Pomaga w zmniejszeniu poziomu zanieczyszczenia i poziomu hałasu. Kurtyny drzwiowe pomagają w utrzymaniu czystości pomieszczeń, blokując przedostawanie się cząsteczek kurzu do czystego pomieszczenia. Kurtyny z pasków drzwi również drastycznie minimalizują hałas, co poprawia środowisko pracy w miejscu pracy.

Zarówno seryjnie wyprodukowana kurtyna drzwiowa, jak i niestandardowe kurtyny drzwiowe są łatwe do zainstalowania, konserwacji a jeśli to konieczne, naprawy lub wymiany. Wszechstronność kurtyn drzwiowych sprawia, że ​​jest to skuteczna i wydajna kurtyna do szerokiego zakresu zastosowań. Istnieje kilka wzorów, z których możesz wybrać odpowiedniego rodzaju niestandardowe zasłony drzwiowe. Odpowiedni wybór gwarantuje trwałość i dłogotrminową oszczedność.