Praca w kancelarii prawnej załatwiona przez ojca

To ojciec kładł nacisk, żebym poszedł na studia prawnicze. Posłuchałem go, bo mnie to interesowało i w przyszłości chciałem zostać adwokatem, żeby pomagać ludziom. Po odbyciu stażu zdobyłem odpowiednie doświadczenie i mogłem znaleźć sobie dobrze płatną pracę w jakiejś kancelarii.

Podjęcie zatrudnienia w najlepszej kancelarii prawnej 

kancelaria prawna legnicaTo ojciec wyszedł z inicjatywą i powiedział, że załatwi mi pracę w najlepszej w mieście kancelarii prawnej, ale potrzebował trochę czasu. Do jego przyjaciela należała największa w mieście kancelaria prawna Legnica była miastem, do którego dużo ludzi przyjeżdżało, żeby uzyskać poradę właśnie w tej kancelarii. Praca w takim miejscu wiązała się z ogromnym prestiżem i wiedziałem, że to wpłynie znacząco na moją dalszą karierę zawodową, dlatego pozwoliłem ojcu działać. Z przyjacielem miał dobre relacje, ale to nie znaczyło, że załatwi mi tę pracę. Udało się jednak ojcu coś zdziałać, gdyż miałem pójść do tej kancelarii na rozmowę. Przyjaciel ojca przepytał mnie dość szczegółowo z zakresu prawa cywilnego, ponieważ chciał mieć pewność, że poradzę sobie w jego kancelarii prawnej. Na wszystko odpowiadałem płynnie i bez zastanowienia, co oczywiście miało wpływ na to, że dostałem tę pracę. Byłem wdzięczny ojcu za pomoc i cieszyłem się, że będę pracował w najlepszej kancelarii w Legnicy. Zamierzałem dać z siebie wszystko i wspinać się sukcesywnie coraz wyżej. Zamierzałem odnosić sukcesy jako prawnik, bo uważałem, że mam na to ogromne szanse.

W kancelarii prawnej lekko nie było, bo miałem mnóstwo pracy i sprawy nie należały do łatwych. Inteligencja jednak pomagała mi uporać się ze wszystkim. Posiadałem też ogromną wiedzą, którą regularnie uzupełniałem i dzięki temu byłem dobrym adwokatem. Odnosiłem sukcesy.