Praca dla największego producenta wózków

 

Przez osiem lat pracowałem jako przedstawiciel handlowy i znałem się na tym świetnie. Zawsze miałem świetne wyniki i dlatego mogłem zmieniać firmy, dla których chciałem pracować. Ostatnio zainteresowałem się producentem, który był największy w kraju i dla niego chciałem pracować.

Pozyskanie klienta na zakup wózków osiatkowanych

wózki osiatkowaneProducent oferował wózki różnego typu i wiedziałem, że był to produkt, na który zawsze był popyt. Dzięki temu mogłem mieć pewność, że na sprzedaży sporo zarobię. Ze strony internetowej tego producenta dowiedziałem się, że w ostatnim czasie do sprzedaży wprowadził nowoczesne wózki osiatkowane i wiedziałem już, że przyda mu się pomoc w ich sprzedaży. Pracę dostałem do razu, gdyż potrafiłem się bezbłędnie zaprezentować. Dostałem do obsługi na początek województwo mazowieckie i tam miałem pozyskać klientów na te nowe wózki. Odwiedziłem kilkadziesiąt firm w ciągu miesiąca i miałem dość wysoką sprzedaż. Nic w tym nie było dziwnego, ponieważ prawie każdy przedsiębiorca interesował się wózkami osiatkowanymi. Pod koniec miesiąca trafiłem do firmy, która na rynku pojawiła się w zeszłym miesiącu. Jej właściciel akurat urządzał magazyn i potrzebował solidnych wózków osiatkowanych. Zaoferowałem mu nowoczesne wózki a on zamówił ich sto. Zadeklarował również, że co miesiąc będzie zamawiał wózki od producenta i nawet podpisał ze mną umowę stałem współpracy. Kiedy wróciłem do firmy i szef to zobaczył, to był zadowolony. Stały klient był najważniejszy.

W firmie tego producenta zostałem na stałe, ponieważ zarabiałem porządne pieniądze a ze sprzedażą wózków nigdy nie było problemów. Klienci sami do mnie dzwonili, żeby złożyć zamówienie i miesięcznie sprzedawałem tysiące wózków różnego typu i zarabiałem duże pieniądze.