Poszukiwania komody w stylu art deco

Od kilku lat dorabiam sobie jako projektantka wnętrz. Jest to coś co lubię robić z doskoku, ale nie wyobrażam sobie takiej pracy na co dzień. Uwielbiam swoją pracę jako księgowa, ale z racji niezbyt wysokich zarobków dorabiam sobie właśnie po pracy jako projektant. Ostatnio trafili mi się klienci, którzy zlecili mi zaprojektowanie wszystkich pomieszczeń w ich nowym domu. Nie ukrywam, że jest to niezwykle duże zlecenie, ponieważ zazwyczaj trafiają do mnie ludzie co chcą zaprojektować jedno pomieszczenie i to w sumie w większości są to bliżsi i dalsi znajomi.

Elegancka komoda do sypialni 

komoda art deco do sypialniKlienci od samego początku nie ukrywali, że uwielbiają styl art deco. Nie da się ukryć, że i ja bardzo go lubię. Często proponuję różne rozwiązania związane z tym stylem moim klientom. Uważam, że jest to bardzo stylowy i ponadczasowy sposób na wystrój wnętrz. Nie miałam problemu z zaprojektowaniem większości pomieszczeń. W końcu obecnie na rynku jest taki wybór artykułów, że projekty można robić dość szybko i ładnie wpasować się w gust klienta. Największe wyzwanie stanowiła dla mnie komoda art deco do sypialni. Nic co zaproponowałam nie podobało się moim klientom. Jak już jedno wyraziło zgodę, to niestety drugie miało wątpliwości. W przypadku innych pomieszczeń nie mieliśmy takiego problemu. Właśnie tylko ta komoda stanowiła największy problem. Na szczęście podczas studiów projektowania poznałam różnych ludzi. Między innymi właścicieli niewielkich sklepików, którzy mają piękne, niepowtarzalne meble. Postanowiłam się odezwać do kilku osób i dzięki temu znalazłam sklep, w którym stała idealna komoda art deco do sypialni. Oczywiście idealna dla mnie, ale myślę, że moim klientom również się spodoba, ponieważ przez ten niedługi czas już udało mi się poznać trochę ich styl. Postanowiłam więc im pokazać co znalazłam i czekałam na decyzję, żeby móc zamówić ten wybrany mebel.

Klienci zgodzili się na zaproponowany przeze mnie model. Jest on niepowtarzalny, nie dostaną takiej komody w żadnym sieciowym sklepie meblowym. Czasami warto poszukać stylowych mebli w mniejszych sklepach, żeby móc być zadowolonym z końcowego efektu. Ja jestem zadowolona z tego co udało mi się zaprojektować. Całość w rzeczywistości wygląda super. Jeszcze lepiej niż na wizualizacji.