Porządna fotografia w Bydgoszczy

NooTro zachwyca doświadczeniem

Porządna fotografia w Bydgoszczy

Od kilku lat jestem modelką. Robię to tylko z pasji i przyjemności. Nie patrzę na zarobki. Moja przygoda rozpoczęła się, kiedy miałam 16 lat i moja siostra namówiła mnie na wybranie się do agencji modelek. Szukali nowych twarzy do różnych reklam. I tak jakoś moja kariera zaczęła się rozwijać. Zazwyczaj robiono mi zdjęcia w moim miejscu zamieszkania. Po raz pierwszy planowałam się wybrać do innego miasta. 

Moje sesje fotograficzne

fotografia bydgoszczCzasami to modelka musi jechać do fotografa. Było to spowodowane faktem, że byłam zachwycona pracami, które zobaczyłam w internecie i zapragnęłam sama mieć zdjęcia w podobnej tematyce. Dlatego fotografia Bydgoszcz stała się moim marzeniem. Fotograf, który wykonywał zdjęcia, wykazywał się niezwykłym wyczuciem chwili i potrafił wytworzyć na zdjęciu niesamowity klimat. Zdjęcia te wyglądały jak kadry z filmów nominowanych do Oscara. Nie miałam pojęcia, że kiedyś jakieś zdjęcia zafascynują mnie tak, że będę skłonna przejechać prawie pół kraju, a jednak. Z fotografem umawiałam się drogą mailową. Był bardzo profesjonalny i miał pozajmowane terminy. Dlatego też długo czekałam na swoją kolej. Umówiliśmy się co do tematyki sesji. Planowałam stylizację na złą królową śniegu. Wiedziałam, że na pewno znajdę coś w mojej szafie nadającego się do zdjęć. Kilka rzeczy nabyłam w sklepie, jakichś tam dodatków i drobiazgów. Sukienkę znalazłam w domu. Makijażem nie musiałam się martwić, ponieważ z fotografem pracowała świetna wizażystka. Widziałam jej makijaże w znanych magazynach i nie miałam pojęcia, że kiedyś trafi tak, że będzie miała okazję mnie malować. Kiedy dojechałam do Bydgoszczy, czekali już na mnie na dworcu, żeby mnie odebrać. Miejsce sesji było klimatyczną łąką pełną kwiatów, jednak fotograf miał ze sobą kilka kwiatów sztucznych, by dopełnić stylizację.

Zdjęcia wyszły obłędnie. Grałam królową, która odbiera miastu lato. Na kwiatach położyliśmy sztuczny szron i użyliśmy też sztucznego śniegu. Stworzenie takiego zimowego wystroju zajęło nam sporo czasu. trzeba było dopracować każdy szczegół. Jednak było warto i byłam zachwycona, kiedy przysłano mi później zdjęcia z sesji. Nigdy żadne zdjęcia nie podobały mi się aż do tego stopnia. Był to najlepszy fotograf, z którym miałam okazję pracować. Może kiedyś pojadę tam jeszcze raz.