Porządek w samochodzie możliwy przez organizer

NooTro zachwyca doświadczeniem

Porządek w samochodzie możliwy przez organizer

Przed nami czas majówek! Wyprawy ruszą pełna parą. Wiosna, majówki! Jednak, aby wyprawa rodzinna była udana, musimy zadbać o odpowiedni porządek w samochodzie. Podróż nie będzie udana, jeżeli wszystkie rzeczy będą „fruwały w samochodzie”, a my nie będziemy mogli znaleźć, tego co jest nam aktualnie potrzebne. To zwłaszcza ważne w przypadku maluszków. Jednym z popularnych rozwiązań są organizery samochodowe.

Organizery samochodowe na każdą kieszeń

organizer samochodowyCo byśmy bez nich zrobili!? Życie, a zwłaszcza podróże, byłyby znacznie trudniejsze. Organizery potrafią nie tylko zachować nam ład i porządek, ale powodują, że wszystko mamy pod tak zwaną „ręką”. Bardzo popularny jest organizer samochodowy – wiszący, na fotel. Możemy umiejscowić go w taki sposób, aby pociecha i mama miała je bezpośrednio koło siebie. Modele tego typu są stosunkowo tanie. Bardzo ergonomiczne. Dodatkowo są bardzo łatwe w montażu. Wystarczy tylko zawiesić je na fotelu. Organizery wieszane na fotelu są wyposażone w dużą ilość kieszonek, które możemy wykorzystać na różne małe drobiazgi. Butelki dla dziecka z mlekiem, przekąski, drobne zabawki, książeczki do czytania, przytulanki. Czasami organizery, tego typu posiadają, także miejsce na tablet. To też ułatwia podróżowanie. Kiedy zabawy samochodowe zawiodą, a wszystkie książeczki zostaną przeczytane, a nasza pociecha będzie mocno zmęczona, możemy wspomóc się tabletem. Bajka może okazać się bardzo pomocna. Innym typem organizerów są te na siedzenia. To organizery przeznaczone do rzeczy, których nie chcemy chować do bagażnika. Możemy bez problemu zamontować go do siedzenia na przykład na tyle naszego samochodu. Z reguły umieszcza się go na tyle kanapy. To bardzo wygodny wariant, głównie dlatego, że dzieci mogą same sięgać po przedmioty, których potrzebują. Kolejną alternatywą są organizery w formie „stolików” albo bardziej nakładek stolikowych na foteliki samochodowe. To propozycja przewidziana dla pociech, które uwielbiają malować, grać w gry planszowe ze swoimi rodzicami, podczas jazdy.

Ewentualnie – stolik, może okazać się pomocny podczas jedzenia czy na przykład picia. To ułatwia sprawę. Ceny organizerów rozpoczynają się już od trzydziestu złotych w górę. Jak widzimy, nie jest to droga inwestycja, ale z pewnością bardzo przydatna.