Polska wypożyczalnia namiotów

Imprezy plenerowe cieszą się coraz większa popularnością ze względu na wyjątkowy klimat, który tworzą. Są organizowanie przy wielu okazjach prywatnych takich jak na przykład urodziny, chrzciny czy też wesele, ale również służbowych: imprezy integracyjne. Aby były udane muszą być wcześniej odpowiednio przygotowane, a w ich przygotowaniu dużą rolę odgrywają zadaszone namioty imprezowe.

Tradycyjne wypożyczalnie namiotów

wypożyczalnia namiotówPolska tradycyjna wypożyczalnia namiotów działa od wielu lat i zyskuje coraz większą rzeszę klientów. Pozwala na wynajem namiotów o różnej wielkości w satysfakcjonujących niskich cenach. Działa na terenie całego kraju i oferuje produkty najwyższej jakości, które są zarazem funkcjonalne i eleganckie. Pozwalają one na nieograniczoną przestrzeń dzięki zastosowaniu solidnej aluminiowej konstrukcji modułowej oraz możliwości łączenia pojedynczych namiotów w całość. Drewniana antypoślizgowa podłoga, ściany boczne na których umieszczone są okiennice wpuszczające do środka dużą ilość promieni słonecznych oraz ozdobne zadaszenie budzi zachwyt użytkowników. Wypożyczalnia funkcjonuje sześć dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach od siódmej trzydzieści do dziewiętnastej. Osoby zatrudnione w obiekcie służą radę oraz przedstawiają całą ofertę firmy. Wyjaśniają jakie warunki trzeba spełnić, aby wypożyczyć produkt. Każdy z klientów musi zapoznać się z regulaminem oraz go zaakceptować. Podać termin oraz miejsce w jakim ma odbyć się planowana impreza. Konieczna jest wpłata 10% wartości całego najmu w dniu rezerwacji produktu. W razie rezygnacji z usługi kwota ta nie podlega zwrotowi. Wypożyczalnia chroni zarówno swoje interesy jak i klienta. Cena transportu, montażu i demontażu całej konstrukcji zawarta jest w całkowitym koszcie wypożyczenia dowolnego produktu. Klient nie pokrywa kosztów związanych z ewentualnymi uszkodzeniami produktu w czasie trwania imprezy.

Firma zajmująca się wypożyczaniem solidnych namiotów wykonanych z aluminiowej konstrukcji oraz materiałów PCV istnieje na polskim rynku od wielu lat. Przyciąga coraz większą liczbę klientów dzięki korzystnym warunkom umowy oraz dostępności produktów najlepszej jakości, którym zaufało wielu klientów. Wypożyczalnia świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie.