Polecane przez weterynarzy mokre karmy dla psów

 

W żywieniu zwierząt istnieją reguły podobne do tych, jakie spotykamy w dietetyce ludzi. Chodzi o to, żeby żywność dostarczała wszelkich składników odżywczych i był jak najmniej przetworzona. Sztuczne, niezdrowe a nawet toksyczne składniki mogą wyrządzić więcej szkody niż dać pożytku. Wbrew pozorom, psy mają wrażliwy układ pokarmowy i potrzebują dobrej gatunkowo mokrej karmy.

Wysokiej jakości mokra psia karma

mokre karmy dla psówWeterynarze zalecają, by nie przekarmiać swoich zwierząt. Należy żywić je w oparciu o zdrową dietę. Każda rasa i wiek naszego pupila, decyduje o potrzebach energetycznych. Inne ilości spożywają aktywne owczarki a inne niewielkie, kanapowe, domowe pieski. Od rodzaju karmy, jej jakości i wartości odżywczych, zależy dobre samopoczucie czworonoga. Dlatego producenci tworzą bardzo specjalistyczne mokre karmy dla psów. Znajdują się w nich wyselekcjonowane składniki, odpowiednio dobrane ze względu na przedział wiekowy, rasę i potrzeby energetyczne naszych ulubieńców. Każdy właściciel zwierzęcia, któremu leży na sercu dobro czworonożnego pupila, będzie się starał optymalnie dobrać składniki w zbilansowanej zdrowej diecie. Samodzielne przygotowywanie posiłków jest bardzo ważne, lecz równie istotne bywa to, gdzie, w jakiej firmie i sklepie, kupujemy produkty, typu mokra karma dla psów. Na półkach sklepowych znajdziemy wiele produktów w różnych cenach, jednak to ich skład ma priorytetowe znaczenie. Dlatego w trosce o czworonożnych przyjaciół, powstała seria mokrych karm, o specjalnie przygotowanym składzie. Opracowana receptura sprawdza się w 100 % u psów różnych ras, w różnym wieku. Wystarczy sprawdzić na etykiecie, jaka karma pasuje do profilu naszego psa. Ceny mokrej karmy zależą w dużej mierze od jakości a żywność jest odpowiedzialna za tak wiele obszarów psiego życia, że nie warto na niej oszczędzać.

Żywienie psów ma znaczenie. Z taką właśnie myślą została opracowana seria wyjątkowo smacznych, odżywczych karm dla psów różnych ras i w różnym wieku. Odpowiednio dobrane składniki stosowane są w wyselekcjonowanych zestawach smakowych. Opierają się na zdrowych, lekkostrawnych składnikach. Mokre karmy mogą być stosowane jako podstawa lub uzupełnienie psiej diety. Do wyboru są różne gatunki mięsa i nieimplementujące karmy mokre.