Podarowanie mężowi pióra z grawerem

Mój mąż był cenionym biznesmenem i właściwie każdy chciał z nim współpracować. W ciągu ostatniego roku podpisał on dwanaście kontraktów, dzięki którym jego firma sporo zyskała. Dziwił mnie tylko fakt, że mąż nosił przy sobie jakiś zwykły długopis, który kupił w kiosku.

Zamówienie oryginalnego pióra z grawerem 

pióro parkerŁukasz, mój mąż zasługiwał na jakieś porządne pióro, którym mógłby podpisywać ważne dokumenty i umowy dla swojej firmy. Zdecydowałam, że zrobię mu prezent, ponieważ on sam nie wpadnie na pomysł, żeby kupić coś porządnego. Oczywiście pod uwagę brałam tylko pióro Parker, ponieważ doskonale znana była mi ta marka i wiedziałam, że była niezawodna. Nie miałam czasu, żeby szukać odpowiedniego pióra w sklepach i posłużyłam się internetem. Zakupy zamierzałam zrobić w autoryzowanym sklepie i zakupić oryginalne pióro dla męża. W sklepie internetowym możliwe było zamówienie pióra z grawerem i ta opcja zdecydowanie mi odpowiadała. Uznałam, że imię moje męża będzie odpowiednim grawerem na piórze i zleciłam jego wykonanie. Grawer był w cenie zakupu pióra i byłam nawet nieco zaskoczona, że nie musiałam za to dopłacać. Pióro zostało do mnie wysłane już następnego dnia. Zapakowane było w eleganckie metalowe pudełko. Przy okazji zamówiłam też naboje, żeby mój mąż miał na przyszłość zapas. Dużo dokumentów podpisywał każdego dnia i to było konieczne. Kiedy odebrałam pióro, to po kolacji dałam je Łukaszowi w prezencie. Był bardzo poruszony i wdzięczny za taki prezent.

Mój mąż używał tylko pióra, które dostał ode mnie w prezencie i było ono dla niego bardzo ważne. Nigdy nikomu go nie pożyczał i ciągle nosił przy sobie. Cieszyłam się, że był tak bardzo zadowolony z prezentu, który mu dałam. Sobie później również kupiłam takie samo pióro.