Plac do street workout

Co roku miasto postanawia przeznaczyć część pieniędzy, które wpłynęły z podatków na inwestycję wybraną przez mieszkańców.Najpierw jest etap zbierania pomysłów na projekty, które mogą zostać sfinansowane z budżetu partycypacyjnego, następnie odbywa się głosowanie i mieszkańcy wybierają najbardziej interesujący dla nich projekt. Tak było i w tym roku. W naszej dzielnicy zgłoszono dużo projektów, sfinansowane zostanie dziesięć z nich.

Plac do treningu ulicznego

certyfikowany plac street workout - cenaZgłoszone bardzo wiele ciekawych projektów, pewnie gdyby był większy budżet, udałoby się sfinansować większą ilość projektów, jednak ze względu na jego ograniczenie sfinansowane zostanie jedynie dziesięć projektów, które zdobyły największą liczbę głosów. Jednym ze zgłoszonych projektów, który został wybrany przez mieszkańców był plac do street workout. Ludzie chętnie ćwiczą na dworze, coraz więcej z nich jest całkiem dobrze wysportowana i taki plac bardzo by im się przydał. ostatnio place do street workout stają się coraz bardziej popularne. Postanowiliśmy więc postawić w wybranym miejscu certyfikowany plac street workout – cena takiego placu jest stosunkowo niewysoka i nie będzie to największy wydatek z budżetu partycypacyjnego. Plac musi posiadać wszelkie możliwe certyfikaty, ponieważ będzie zrealizowany z publicznych pieniędzy. Musimy być pewni, że będzie bezpieczny dla mieszkańców i nikt nie zrobi sobie na nim krzywdy, o ile będzie używał urządzeń zgodnie z przeznaczeniem. Na placu będą zamontowane nowoczesne urządzenia do street workout, postaramy się, aby były one jak najbardziej różnorodne i by można było na placu wykonywać przeróżne ćwiczenia. Sądząc po ilości głosów, które dostał ten projekt, na pewno bardzo du ża ilość osób będzie z niego korzystać. I bardzo dobrze, ponieważ jak wiadomo, sport to zdrowie, a dobrze jest aby społeczeństwo było zdrowe.

Ostatnimi czasy ludzie zaczynają żyć coraz bardziej zdrowo i uprawiać więcej sportu. jest to zapewne związane z powstającymi bardzo licznie siłowaniami plenerowymi oraz placami do street workout. Na takich placach można uprawiać bardzo różnorodne ćwiczenia. Ostatnio bardzo modne jest ćwiczenie na placach do treningów ulicznych, doskonalenie na nich przeróżnych, bardzo widowiskowych trików. Taki plac to doskonały zakup dla społeczności.