Piękne bransoletki ze złota Nomination

NooTro zachwyca doświadczeniem

Piękne bransoletki ze złota Nomination

Wierzę w to, że odpowiednio dobrana biżuteria potrafi podkreślić i wydobyć piękno każdej kobiety. Ozdoby pozwalają również wyrażać nam naszą osobowość, nierzadko wskazują również na naszą pozycję społeczną i sprawiają, że otaczający nasz ludzie odbierają nas znacznie bardziej poważnie. Dlatego też na co dzień przykładam ogromną uwagę do biżuterii, która nadaje moim stylizacjom szyku oraz klasy. Szczególną uwagę zwracam zwłaszcza na unikatowe, niebanalne projekty, które wyróżniają się na tle konkurencji i są przez to jedyne w swoim rodzaju. W ostatnim czasie udało mi się znaleźć linię biżuterii, która spełnia wszelkie moje wymagania. 

Pozłacana bransoletka, którą można dowolnie projektować

nomination - bransoletki ze złotaNie ukrywam, że znalezienie idealniej biżuterii, która w pełni sprosta stawianym przeze mnie wymaganiom nie jest łatwe. Oferty większości popularnych salonów jubilerskich są dla mnie bowiem zbyt sztampowe, odtwórcze i oklepane. Powielane modele biżuterii produkowanej na masową skalę nie pozwalają przeważnie wyróżniać się z tłumu, tego typu ozdoba nie spełnia moich podstawowych wymagań. Swoje poszukiwania z czasem przeniosłam więc do internetu, w którym swoje usługi świadczy wiele sklepów jubilerskich. W ten oto sposób natrafiłam na biżuterię Nomination – bransoletki ze złota, które można dowolnie rozbudowywać o nowe zawieszki od razu przykuły moja uwagę. Linia Nomimation adresowana jest do kobiet, które przykładają dużą uwagę do kreowania swojego kobiecego wizerunku. Elastyczne bransoletki TRENDSETTER wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej, która pozłacana jest 24-karatowym złotem. Produkt ten występuje ponadto w kilku kolorach (standardowym złocie, srebrze, różowym złocie oraz graficie). Niektóre modele posiadają również różnokształtne blaszki zdobione pięknymi, subtelnymi kamieniami szlachetnymi. Najbardziej spodobała mi się złota bransoletka zdobiona trzema cyrkoniami, do której top zdecydowałam się zakupić kilka zawieszek. Jak już wspomniałam wcześniej biżuterię Nomination można bowiem rozbudowywać o różnorodne elementy do biżuterii, które często nawiązują swym wyglądem do różnorodnych kategorii (m.in. do świąt, znaków zodiaku, grup krwi oraz kategorii sportowych).

W ostateczności zdecydowałam się na zakup bazowej biżuterii oraz trzech zawieszek: czterolistnej koniczyny, biedronki oraz podkowy. Motywy te miały przynosić mi szczęście, pełniły więc rolę swoistych amuletów, które towarzyszyły mi każdego dnia. W przyszłości planuję również zakup dodatkowych zawieszek, za pomocą których będę mogła wyrażać i manifestować swoje upodobania oraz przekonania. Warto również zaznaczyć, że biżuterię udało mi się zakupić w bardzo okazyjnej cenie, wydatek ten nie nadszarpnął więc mojego budżetu.