Otwarcie kolejnego salonu z meblami kuchennymi

Mieszkałem od urodzenia w Bydgoszczy i byłem bardzo mocno związany z tym miastem. Dlatego właśnie tam prowadziłem swój biznes, który zresztą był dochodowy. Nie założyłem rodziny, ponieważ nie miałem na to czasu. Zawsze siedziałem w pracy do późna, bo prowadzenie salonu meblowego było dla mnie najważniejsze i tylko na tym się skupiałem.

Otwarcie w Gdyni salonu z meblami kuchennymi 

salon mebli kuchennych gdyniaW meble kuchenne zaopatrywałem się od swojego znajomego, który prowadził własną firmę produkcyjną. Dzięki temu zawsze w moim salonie dostępne były modne meble kuchenne. Interes szedł mi tak doskonale, że wpadłem na pomysł, ażeby otworzyć jeszcze jeden salon mebli kuchennych Gdynia była miastem, w którym zamierzałem działać. Wiedziałem, że w tym mieście były salony meblowe, ale takich rozwiązań jak ja, nie oferował nikt. Na dodatek miałem niskie ceny i mogłem być konkurencyjny w tym mieście. W moim salonie mebli kuchennych w Bydgoszczy ludzie chętnie robili zakupy, bo oferowałem rozwiązania nowoczesne i wygodne. Mój salon słynął z wysokiej jakości mebli i wiedziałem, że w Gdyni również odniosę sukces. Musiałem więc postawić na to miasto, bo dawało mi masę możliwości. Miałem kilku znajomych w Gdyni i dzięki temu dowiedziałem się od razu o lokalu, który był do wynajęcia. Posiadał on odpowiednią powierzchnię, która idealnie nadawała się na salon mebli kuchennych. Udało mi się wynająć ten lokal, bo od razu zgłosiłem się do jego właściciela. Meble kuchenne do nowego salonu sprowadziłem bez problemu. Mój przyjaciel współpracował z odbiorcami na terenie całego kraju i meble kuchenne dostarczał w każde dowolne miejsce. Zatrudniłem pracowników z doświadczeniem, ale i tak planowałem większość czasu spędzać w nowo otwartym salonie mebli kuchennych w Gdyni, bo musiałem mieć pewność, że wszystko funkcjonuje należycie. To był dobry pomysł i cieszyłem się z tego.

W moim salonie meblowym w Gdyni zaopatrywało się dużo klientów. Ceny mebli kuchennych były niskie a jakość bardzo wysoka. Producent, z którym współpracowałem był ceniony w swojej branży i cieszył się niepokalaną opinią. Dlatego wiedziałem, że miałem w sprzedaży najlepsze meble. Pracownicy radzili sobie znakomicie i mogłem wrócić do swojego rodzinnego miasta. Wszystko funkcjonowało poprawnie.