Odmładzające nici liftingujące

 

Poruszam dzisiaj kwestię przedłużania młodości. Często słyszę w pracy, że moje koleżanki czują się staro i nieatrakcyjnie. Mówią, że mają już swoje lata i zauważam, że nie chcą nic z tym robić. Niby godzą się z zachodzącymi zmianami, jednak jest to fikcja. Są przeciwne różnym zabiegom mającym na celu poprawę wyglądu. Uważają, że musi być tak jak jest i nie planują nic robić w kierunku poprawy danego stanu.

Odmłodzenie twarzy nićmi liftingującymi

nici liftingujące szczecinNie należałam do osób, które byłyby skłonne zaakceptować swój wygląd. Nie chciałam się starzeć, co niestety powoli zaczęło następować. Od razu wybrałam się do porządnego salonu, w celu wykonania jakichś zabiegów odmładzających. Jednak po czasie efekty znikały, a ja potrzebowałam bardziej inwazyjnej metody. W końcu zaczęłam rozważać bardziej inwazyjne metody. Stwierdziłam, że nici liftingujące Szczecin mogłyby pomóc mi odzyskać dawny wygląd. Nie obawiałam się ich, ponieważ nie mają zbyt wiele wspólnego z nićmi stosowanymi w kosmetyce wiele lat temu. Obecne nici rozpuszczają się mniej więcej w ciągu dwóch lat po zabiegu. Są więc absolutnie bezpieczne. Dzięki nim można podnieść owal twarzy, lub też go skorygować. Coraz częściej właśnie w celu korekty, decydują się na nici młodsze osoby. Ja chciałam po prostu trochę się odmłodzić. Kiedy miałam urlop w pracy, postanowiłam poddać się zabiegowi. Kosmetyczka przeprowadziła ze mną rozmowę na temat efektów jakie chciałam uzyskać, ilości nici jakiej użyje do zabiegu i pytała o przeciwwskazania do zabiegu. Okazało się, że mogę się mu poddać bez żadnego problemu. Bardzo mnie to ucieszyło. Na początku zaczęto wbijać mi igły równolegle i cały zabieg trwał mniej więcej z godzinę. Kosmetyczka była dokładna i niezwykle precyzyjna. Nic mnie nie bolało, ponieważ miałam lekkie znieczulenie specjalną maścią znieczulającą.

Chwilę po zabiegu odczuwałam lekkie swędzenie twarzy. Jednak nie było to jakieś uciążliwe. Po chwili ustąpiło i znów dobrze się czułam. Nie miałam żadnych nieprzyjemności. Efekt natomiast był obłędny i widoczny natychmiast po aplikacji nici. Przyglądałam się swojej twarzy z zadowoleniem. Cieszyłam się, że zdecydowałam się na taką metodą odmładzania, ponieważ dała mi efekty, jakich nawet się nie spodziewałam. Za dwa lata pewnie powtórzę zabieg.

www.beautologyparlour.com.pl