Nowość w hurtowni w postaci mebli metalowych

NooTro zachwyca doświadczeniem

Nowość w hurtowni w postaci mebli metalowych

Zaraz po liceum zacząłem szukać pracy, ponieważ chciałem mieć własne pieniądze. Zostałem zatrudniony w dość dużej hurtowni z meblami, która dostawy przyjmowała dwa razy w tygodniu. Wielu klientów odwiedzało hurtownię i właściwie każdego dnia miałem ręce pełne roboty.

Oferta najlepszych mebli metalowych w sklepie

meble metaloweMój kierownik co poniedziałek zwoływał spotkanie dla swoich pracowników, na którym wszystkich pracownikach informował o planach na najbliższy tydzień. Dowiedziałem się, że do hurtowni mają trafić meble metalowe, które były nowością na rynku. Szacowano, że hurtownia osiągnie ogromne zyski ze sprzedaży tych metalowych mebli i ja miałem zająć się sprzedażą. Dostawę mebli przyjął kierownik działu dystrybucji a ja dostarczyłem je na sklep. Meble były solidnie wykonane i zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Były one nowością w hurtowni, o której oczywiście klienci szybko się dowiedzieli dzięki reklamie. Wtedy się zaczęło. Klienci przychodzili głównie do działu z meblami metalowymi i je kupowali. Miałem pełne ręce roboty, ponieważ wiele osób zadawało pytania. Na szczęście się przygotowałem i zapoznałem z ofertą tych mebli. Przy okazji dowiedziałem się, że to były najlepsze na rynku meble. Wykonał je producent z ogromnym doświadczeniem, który zdecydowanie znał się na rzeczy. Cieszyła mnie wysoka sprzedaż, ponieważ miałem prowizję od każdego sprzedanego mebla. Wiedziałem już, że zarobki w tym miesiącu będę mia bardzo wysokie. To akurat było mi na rękę.

Z czasem do działu z meblami metalowymi został zatrudniony jeszcze jeden pracownik, ponieważ hurtownia zamawiała wszelkie dostępne meble i klienci kupowali je chętnie. Przyjeżdżali nawet ludzie z innych województw, bo wieść o meblach rozniosła się wszędzie wręcz błyskawicznie.