Najlepsze serum do twarzy

Wiele kobiet na swojej toaletce lub też w łazience posiada produkty do makijażu i do demakijażu. Często też znajdziemy w ich posiadaniu kremy nawilżające. Jednak wiele osób zapomina o niezwykle skutecznym produkcie, jakim jest serum do twarzy. Część kobiet rezygnuje z jego zakupu, gdyż uważa, że nie jest ono potrzebne a tylko najbogatsi mogą sobie pozwolić na jego zakup. Czy to prawda?

Więcej o serach do twarzy

serum cztery szpakiZacznijmy może od tego, kto może stosować serum i kto powinien je stosować. Serum do twarzy z pewnością powstało z myślą o kobietach, nie o nastolatkach. Takie serum o różnorodnych właściwościach będące odżywczą bombą dla naszej skóry powinna mieć w swojej kosmetyczne każda kobieta po dwudziestym lub dwudziestym rokiem życia. W zależności od potrzeb, z uwagi, iż nie jest to najtańszy produkt, nie trzeba stosować go oczywiście codziennie. Serum można zaaplikować sobie przed jakimś specjalnym wyjście lub wieczorem przed ważnym spotkaniem. W przypadku kobiet starszyc – te powinny serum bogate serum przeciwzmarszczkowe nakładać codziennie, najlepiej na noc. Jeśli chodzi o odżywcze serum Cztery Szpaki to firma, które oferuje naturalne a skuteczne produkty tego typu. Jeśli chodzi natomiast o kolejność stosowania produktów, serum nakładamy po oczyszczeniu skóry i tonizowaniu, a przed kremem nawilżającym. Jest to istotne, gdyż serum lubi ulatniać się, jeśli nie domkniemy go treściwym kremem.

Nasza codzienna pielęgnacja powinna w dużej mierze zależeć od potrzeb skóry, lecz również od czasu, którym dysponujemy. Nakładanie esencji, serum i kremu nawilżającego na twarz może trochę zająć, zwłaszcza że musimy czekać do wchłonięcia się kolejnych warstw. Jednak długotrwałe efekty, które możemy tym osiągnąć i opóźnienie procesów starzenia może być tego warte.