Luksusowe okulary Humphrey’s

Znam osoby, które dla odpowiedniego wyglądu są w stanie zrobić bardzo dużo, regularnie chodzą na zakupy i bardzo dbają o swój wizerunek. Moje koleżanki gdy rozpoczęły prace w korporacji, specjalnie kupowały sobie okulary zerówki, żeby lepiej się prezentować. Ładne oprawki bowiem dodawały uroku. Ja nie musiałam nosić okularów dla ozdoby. Miałam wadę wzroku i musiałam ją korygować poprzez noszenie okularów. 

Zakup stylowych okularów 

okulary damskie Humphrey'sJednak kto powiedział, że okulary muszą być nudne. Zawsze bardzo się cieszyłam, gdy nadchodził czas na wymianę okularów i oprawek. Mogłam się wtedy zdecydować na coś nowego. Miałam okazję zapoznać się z nową kolekcją pięknych oprawek przez internet. Czasami w stacjonarnych sklepach nie ma całej oferty, natomiast w internecie znajduje się cały asortyment. Na spokojnie mogłam sobie wszystko przejrzeć, bowiem okulary miałam zmienić za około miesiąc. Czasu więc było sporo. Najbardziej spodobały mi się okulary damskie Humphrey’s, ze względu na ich nowoczesny design. Nie lubiłam nudy, uważam, że kobieta powinna się wyróżniać. Oczy są bardzo ważne. Nie ma co przykrywać ich uroku pod oprawkami, które będą szare i zwykłe. Muszą pasować do twarzy i sprawiać, że twarz dzięki nim będzie prezentować się ładniej. Gdy tylko zobaczyłam nowa kolekcję oprawek, wiedziałam, że na pewno coś sobie wśród nich wybiorę. Kolory były oryginalne, niebanalne i zwracały uwagę. Lubiłam przyciągać wzrok, dlatego wiedziałam, że będę się w nich dobrze czuła. Podczas przeglądania oprawek, jeden model szczególnie mi się spodobał. Były to fioletowe oprawki, ze złotym łączeniem. Postanowiłam zadzwonić do sklepu stacjonarnego i zapytać się, czy mają taki model, aby móc go przymierzyć i sprawdzić, czy faktycznie będzie do mnie pasował. Na szczęście akurat mieli dostawę w moim sklepie i mogłam je sobie sprawdzić na żywo i przetestować.

Pojechałam do galerii, w której znajdował się mój salon optyczny. Od razu zauważyłam oprawki które mnie interesowały i przymierzyłam je. Jak zobaczyłam na swoje odbicie w lustrze to byłam pewna, że będą dla mnie idealne. Wyglądały jakby były specjalnie dla mnie stworzone. Twarz zyskała pięknych rys i okulary stały się dodatkiem i ozdobą, a nie koniecznym wyposażeniem do noszenia. Dlatego też kupiłam je bez dłuższego zastanawiania się nad zakupem. Znalazły się więc w mojej kolekcji.