Litery z plexi dobrze wyglądały

Jestem w ciąży i przygotowuję pokój dla naszej córeczki. Generalnie pokój już jest pomalowany na jasnoróżowy kolor. Mamy białe mebelki i kilka ozdób. Postanowiłam zamówić także litery, które zostaną zamontowane na ścianie na łóżeczkiem. Jakiś czas temu widziałam takie rozwiązanie u kogoś na profilu społecznościowym i chciałam przenieść to swojego mieszkania. 

Zdecydowałam się na płaskie litery

litery płaskie z plexiZnalazłam fajną stronę w Internecie z płaskimi literami. generalnie bardzo dużo jest firm, które wykonują  litery w różnych kolorach i wielkościach a także z różnych materiałów. Można zamówić litery plastikowy lub drewniane. W kolorze lub nie. Wszystko zależy od zapotrzebowania klientów. Ja postanowiłam wybrać białe litery płaskie z plexi. Idealnie będą pasować do naszych mebli a także będą się odbijać od jasnoróżowej ściany. Wielkość dobrałam idealną, a także postanowiłam na klasyczny wzór. Nasza córka będzie się nazywać Michalina więc litery będę mogła ułożyć w półkole. Będzie idealnie pasować i już się nie mogę doczekać aż córka będzie z nami i będzie spała w swoim pięknym pokoju. Litery były zapakowane w kartonie. Każda litera była dodatkowo zafoliowana, żeby się pnie porysowała w trakcie transportu. W opakowaniu znajdowała się taśma dwustronna, dzięki której można było zawiesić litery na ścianę lub specjalne kołki jeśli ktoś zdecydował się na wiercenie. My z mężem postanowiliśmy skorzystać z taśmy dwustronnej. Producent zapewnia, że nie zostawia ona śladów więc będzie można ją łatwo usunąć.

Mąż zajął się montażem. Nie było z przyklejeniem liter żadnego problemu. Taśma dobrze trzymała a litery na ścianie ładnie wyglądały. Litery były dobrze wykonane. Cieszyłam się, że trafiłam na tą firmę. Wystawiłam im dobrą opinię bo towar był zgodny z opisem a dostawa sprawna.