Kupno mieszkania z pomocą biura nieruchomości

 

Od urodzenia mieszkałam w Toruniu, ale to nie było miasto, w którym czułam się dobrze. Było ono dla mnie za małe. Marzyłam o przeprowadzce do Gdańska, ale najpierw musiałam odłożyć pieniądze na nowe mieszkanie, które planowałam kupić. Prowadziłam własną działalność, dlatego nie musiałam martwić się o pracę, bo mogłam ją wykonywać w dowolnym miejscu.

Profesjonalna obsługa pośrednika z biura nieruchomości

biuro nieruchomości gdańskPo roku odkładania pieniędzy byłam już w stanie zainwestować we własne mieszkanie. Oczywiście orientowałam się jakie były ceny nieruchomości w Gdańsku, ponieważ nie chciałam dać się zaskoczyć. Początkowo planowałam mieszkanie nabyć na własną rękę, jednak zdecydowałam, że lepiej będzie jak pomoże mi biuro nieruchomości Gdańsk był sporym miastem, ale z łatwością udało mi się znaleźć odpowiedniego pośrednika. Zależało mi na szybkim kupnie mieszkania, ale wszystko musiało zostać przeprowadzone profesjonalnie. Pośrednik miał wszystko za mnie załatwić. W końcu jego biuro nieruchomości za coś brało prowizję. Trafiłam do jednego z najlepszych biur nieruchomości w Gdańsku, że zostałam objęta profesjonalną opieką. Pośrednik zaprezentował mi mieszkanie, które razem z nim pojechałam obejrzeć. Znajdowało się ono na nowo wybudowanym osiedlu i było bardzo komfortowe. Wszystko mi odpowiadało, więc nie miałam się nad czym zastanawiać. W biurze nieruchomości dokonałam wszelkich formalności. Pośrednik zgodnie z obietnicą wszystkim się zajął a ja musiałam tylko podpisać dokumenty i dokonać wpłaty na konto sprzedającego. Prowizja, którą pobrało ode mnie to biuro nieruchomości nie była wysoka i to mnie cieszyło, ponieważ będę mogła jeszcze kupić nowe meble do swojego nowego mieszkania. Swoim znajomym polecałam to konkretne biuro nieruchomości. Pośrednik był ze mną w stałym kontakcie i odpowiadał na wszystkie pytania. Takiej właśnie obsługi oczekiwałam od samego początku.

Dzień, w którym przeprowadziłam się do Gdańska był moim najlepszym w życiu. Nie miałam wiele do zabrania i skorzystam z pomocy znajomego, który posiadał samochód dostawczy. Mieszkanie urządziłam dokładnie tak, jak mi się podobało i byłam szczęśliwa, że miałam swój własny kąt w mieście, które uważałam za najlepsze w kraju. Spełniło się więc moje największe marzenie.