Klienci chętnie zamawiali bukiety

Od zawsze interesowałam się kwiatami. Kiedy skończyłam liceum wiedziałam, że chce iść na kurs florystyczny. W naszym mieście kilka szkół go interesowało i zdecydowałam się ostatecznie na szkołę, która miała najlepsze opinie. Zależało mi na tym żeby jak najwięcej się nauczyć bo chciałam się tym zajmować w przyszłości. Wiedziałam, że żeby coś osiągnąć w życiu trzeba się poświęcić. Mama zawsze mi to  powtarzała. Moim rodzicom się udało. Wykonywali pracę, którą lubili i chciałam tak samo. Kurs florystyczny był bardzo ciekawy.

Internetowa kwiaciarnia była dobrym pomysłem

kwiaciarnia online wrocławSporo dowiedziałam się o kwiatach. Jak je przechowywać i jak upinać żeby bukiety były eleganckie. Postanowiłam w trakcie trwania kursu założyć kwiaciarnie w Internecie. Wiedziałam, ze w naszym mieście nie ma takiego rozwiązania a coraz więcej ludzi decyduje się na internetowe zakupy. Rozmawiałam z osobami, które kursy prowadziły, podpowiedziały mi kilka ciekawych rozwiązań. Udało mi się uzyskać dofinansowanie z urzędu pracy. Urząd wspiera takie nowoczesne pomysły i pieniądze, które uzyskałam przeznaczyłam na rozwinięcie mojej firmy. Kwiaciarnia online Wrocław cieszyła się powodzeniem wśród klientów. Reklama, która pojawiła się w mieście była bardzo charakterystyczna i przyciągała klientów na moją stronę internetową. Miałam sporo zamówień. Kwiaty na początku dostarczałam osobiście w ustalonych godzinach ale z czasem, zdecydowałam się na zatrudnienie mojego taty. Tata był na emeryturze i chciał sobie dorobić więc go wynajęła. Tak łączyliśmy trasy żeby mógł dostarczać kwiaty do jak największej ilości klientów. Praca mu odpowiadała. Tata lubił jeździć samochodem a poza tym nie męczył się w niej i nie musiał dużo dźwigać.

Moja strona Internetowa była bardzo czytelna. Miałam opisane wszystkie kwiaty, które mam w ofercie. Oferowałam szeroki wachlarz usług moim klientom. Przygotowywałam bukiety na różne okazje ale także zajmowałam się dekorowaniem kościołów, sal i restauracji a także aut do ślubów. Szeroki wachlarz usług pomagał mi utrzymać się na rynku i z każdym dniem miałam coraz więcej klientów. Bardzo mnie to cieszyło. Mogłam całkowicie poświęcić się tej pracy, która była także moją pasją. Kwiaciarnię prowadziłam w domu w garażu i cieszyłam się z takich możliwości.