Jak działa susz konopny

NooTro zachwyca doświadczeniem

Jak działa susz konopny

Susz konopny jest rośliną, która może być zdrowa i pomagająca w leczeniu rośliną jak i również szkodzi zdrowiu posiadającą wiele negatywnych właściwości zdrowotnych. Wszystko zależy z jakich konopi wyrosły. Większość jednak ludzi myli niestety każdy susz konopny z marihuaną, uważając, że jest to szkodząca zdrowiu rośliną  nie jest to jednak prawda, a wiele suszy konopnych, można zakupić na receptę w aptece, nawet w Polsce. 

Właściwości lecznicze suszu konopnego

susz konopnyNa wstępie warto jest rozróżnić susz konopny pobierany z konopi indyjskich a z konopi siewnych. Konopie indyjskie z jakich pochodzi marihuana, składają się głównie z substancji thc. Jest to substancja psychoaktywna, której działanie ciężko uzależnia fizycznie i psychicznie, powodując wiele skutków ubocznych, takich jak lenistwo czy problemy z pamięcią. Jest jeszcze drugi rodzaj konopi z jakich pochodzą susze konopne. Są to konopie siewne. W odróżnieniu od konopi indyjskich, ich skład zawiera jedynie śladową zawartość thc bo tylko 0.2 %. Jest to ilość nieodczuwalna przez ludzki organizm oznacza, że nie posiada skutków ubocznych. Główna substancja zawarta w konopiach siewnych jest substancja cbd. Jest to substancja, która nie tylko niweluje negatywne skutki thc, ale również wywołuje wiele pozytywnych, prozdrowotnych właściwości. Właśnie z tego rodzaju konopi siewnych, produkowane są lecznicze susze konopne, które sprzedawane są w aptekach w większości wysoko rozwiniętych państw. Od dwóch lat, susz konopny cbd można zakupić na receptę również w Polsce. Można go palić w taki sposób jak marihuanę, łącząc z tytoniem lub zakupić specjalny waporyzator. Susz konopny zakupić można w specjalistycznych sklepach stacjonarnych jak i również w sklepach internetowych. Jeżeli zależy nam na większej ilości suszu, na pewno bardziej opłacalny będzie zakup internetowy. 

 

Na plus sklepów stacjonarnych jest pewność oryginalności suszu. Możemy poprosić również sprzedawcę o okazanie certyfikatu suszu, który będzie gwarantował jego przebadanie i posiadanie wszystkich właściwości leczniczych. Jeżeli jesteśmy w tym temacie początkujący, i zamierzamy zakupić pierwsza ilość suszu, najlepiej je zakupić w sklepie stacjonarnym. Sprzedawcy posiadają zazwyczaj duża wiedzę na temat swoich produktów i mogą nam podpowiedzieć jak stawiać pierwsze kroki w tym temacie.