Hel do balonów

Jeśli planujemy imprezę urodzinową dla siebie albo niespodziankę dla drugiej osoby warto pomyśleć o balonach wypełnianych helem, które dzięki gazowi w środku mogą się unosić. To wyjątkowy rodzaj prezentu, który możemy zakupić w gotowej postaci w odpowiednim sklepie, ale istnieje opcja dla tych z nas, którzy nie będą mieli okazji zakupić świeżej porcji balonów. Jest nią butla. Do wyboru zwykle jest butla jednorazowa albo butla do wypożyczenia.

Samodzielne pompowanie balonów helem

kompaktowa butla z helemKażda impreza urodzinowa oraz inne wydarzenie są idealnym momentem na przyozdobienie sali różnego rodzaju dekoracjami. Dlatego nie żałujmy serpentyn, banerów i lampionów, a w szczególności balonów wypełnianych helem. Niestety, czasami impreza odbywa się w miejscu, do którego trudno jest przewieźć balony napompowane przez profesjonalistę w sklepie. Nie jest to jednak powód do obaw, gdyż kompaktowa butla z helem może ułatwić nam to zadanie. Zwykle są to opcje jednorazowe mająca około 30 albo 50 jednostek helu. Oznacza to, iż z taką ilością możemy napompować około 30 lub 50 balonów o średnicy około 30 centymetrów. Jeśli potrzebujemy większą ilość helu powinniśmy pomyśleć o wypożyczeniu większej butli. Dzięki takiemu ułatwieniu będziemy mogli w każdym miejscu wystroić naszą salę wielokolorowymi balonami. Pamiętajmy jednak, iż do balonów gumowych niezbędny jest żel uszczelniający, ponieważ bez niego nasze balony pozostaną bez helu już po kilku godzinach od napompowania, a w dni upalne jeszcze szybciej. Nie warto rezygnować ze zdobienia sali takimi ciekawymi dodatkami, ponieważ w pobliżu nie ma miejsca, w którym może nam ktoś wykonać usługę pompowania. Możemy zrobić to sami, ponieważ napełnianie helem jest banalnie proste. Oczywiście, zawsze możemy spytać jak korzystać z butli sprzedawcy, a wtedy będziemy pewni jak musimy działać.

Jeśli chcemy, aby nasza impreza była naprawdę ciekawa warto zainwestować w balony wypełniane helem. Oczywiście, nie zawsze znajdzie się w pobliżu sklep wykonujący profesjonalną usługę napełniania. Mimo to warto zastanowić się nad jednorazową butlą z helem albo na kilka dni wypożyczyć większą butlę. Wystarczy tylko spytać sprzedawcy, w jaki sposób mamy z niej korzystać, a potem będziemy sami z łatwością wypełniać balony helem.