Duże plony – northerh light

Ta odmiana konopi indyjskiej jest jedną z najpopularniejszych wśród kolekcjonerów. Sklepy oferujące nasiona kolekcjonerskie mają w swoim asortymencie wysokiej jakości nasiona tej rośliny. Należy jednak pamiętać, iż produkt oferowany jest wyłącznie osobom, które przekroczył 18 – ty rok życia oraz zamierzają uprawiać konopie wyłącznie na użytek własny. Jeśli pojawi się podejrzenie o złamanie któregoś z tych warunków, sklep może odmówić sprzedaży nasion.

Popularne na całym świecie – northerh light

notherh light autoTa, jednak z najpopularniejszych odmian konopi indyjskiej oryginalnie uzyskana została w latach 70 – tych w Ameryce, z odmiany afgańskiej. Od tamtego czasu z powodzeniem wykorzystywana jest na całym świecie. Sposób uprawy, na przestrzeni ostatnich lat został nieco zmodyfikowany. Notherh light auto może być uprawiany w systemie outdoor, jednak niezbędny do tego jest klimat ciepły. W miejscach, gdzie nie występują korzystne warunki atmosferyczne, zalecanym sposobem uprawy jest indoor. Chociaż różnica w plonach jest widoczna, to bez względu na sposób uprawy, zbiory są na prawdę sporę. W przypadku outdoor nawet 200 gram z jednego krzaczka konopi, w przypadku indoor około 90 gram, przy jednoczesnym niewielkim rozmiarze krzaka, który osiąga od 90 do 120 cm wysokości. Nasiona są ogólnodostępne w sklepach dla kolekcjonerów.

W przypadku nasion typu automat bardzo szybko zachodzi proces wzrostu rośliny. Plony są gotowe do zbioru już w przeciągu 9 – 10 tygodni. To jedna z najpopularniejszych odmian hodowlanych. Uzyskana została w latach 70 – tych w Ameryce, na podstawie odmiany afgańskiej. Obecnie stanowi bardzo popularny produkt, którego głównym walorem jest ilość plonów. W systemie indoor wynosi około 90 gram z jednego krzaczka. Nasionka są feminizowane.