Do czego służy kolagen?

Atelokolagen Linerase to terapia najnowszej generacji, wykorzystywana w gabinetach medycyny estetycznej. Preparat ten to laureat nagrody Perły Dermatologii Estetycznej, a sama terapia została wyróżniona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Produkt znakomicie odnajduje się w odbudowywaniu skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych, a ponieważ kolagen to strategiczne włókno skóry, jego sprężystość jest niezwykle istotna. Dzięki kolagenowi skóra jest gładka i właściwie nawilżona, niestety wraz z wiekiem działanie go słabnie, powieki opadają, a owal twarzy traci na ostrości, pojawiają się niepotrzebne kolejne podbródki.

Do czego służy kolagen Linerase?

odbudowujący kolagen lineraseDo uzupełniania braków kolagenowych doskonale nadaje się odbudowujący kolagen Linerase. Zabiegi przy użyciu kolagenu można wykonywać bez względu na wiek, czasami nawet u osób bardzo młodych, aby spowolnić proces starzenia. Jest to preparat znakomicie spisujący się jako stymulator w procesie rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Kolagen Linerase sprawnie pobudza organizm do wytwarzania nowego kolagenu. Tego typu terapia wykazuje dobre wyniki przy odbudowywaniu i regenerowaniu niedoboru skóry, leczeniu blizn i rozstępów, doskonale radzi sobie również z redukcją zmarszczek, pobudzeniu skóry, poprawie sprężystości nie tylko na twarzy, ale również w dowolnie wybranych miejscach całego ciała. Jednak największe efekty są obserwowane na twarzy pacjentek, które zdecydowały się poddać zabiegowi. Dobrze przyjmuje się również na dekolcie, brzuchu i dłoniach. Jeżeli zabieg ma być wykonywany w gabinecie, nie należy w tym samym czasie łączyć go z terapiami laserowymi czy chemicznymi. Najbezpieczniej jest odczekać przynajmniej 14 dni, aby nie spowodować uszkodzeń na ciele.

Preparat Linerase podaje się metodą iniekcji, a jedna ampułka wystarcza na wykonanie zabiegu na czterech obszarach: twarz, dekolt, szyja, powierzchnia dłoni. Tego typu terapia wymaga, żeby wykonywał ją lekarz posiadający umiejętności prawidłowego wykonywania zabiegu. Po jego zakończeniu wskazane jest wykonanie masażu miejsc, które były leczone. Większość pacjentów przechodzi terapię bezproblemowo, odczuwalne jest jedynie drobne rozpychanie oraz pieczenie, które mija po zakończeniu terapii.