Czym charakteryzuje się Kross Vento 2.0?

Jeżeli szukamy roweru dla początkujących i średniozaawansowanych amatorów szybkiej, szosowej jazdy, to Vento 2.0 jest propozycją na miarę oczekiwań. Zastosowane w nim rozwiązania technologiczne oraz niska cena, sprawiają, ze jest on niezwykle popularny. 

Szosowy Vento 2.0 od Krossa 

kross vento 2.0Nowy Kross Vento to propozycja ekonomiczna i w pełni wystarczająca dla wszystkich, którym bliska jest szybka jazda z dozą adrenaliny. W tym modelu mamy do czynienia z aluminiową, niezwykle lekką ramą, wspartą na dwudziesto ośmio calowych kołach. Napęd pochodzi od znanego, najbardziej popularnego japońskiego dostawcy i obejmuje szesnaście biegów. Dzięki konstrukcji kierownicy, pozycja jaką przyjmujemy na tym jednośladzie jest dużo bardziej komfortowa, niż w rowerach szosowych, jakie ma w ofercie konkurencja. W rowerach szosowych bardzo dużą rolę odgrywa niska rama roweru, a waga Vento 2.0 to niecałe dziesięć kilogramów. Ma to bardzo duże znaczenie zwłaszcza przy pokonywaniu bardzo stromych zboczy i wzniesień. Kross Vento 2.0 to tez niska cena. Zapłacimy za niego niewiele ponad dwa tysiące złotych. W segmencie rowerów szosowych jest to jedna z niższych cen. Producent udziela nam na niego pięcioletniej gwarancji i bezpłatne serwisowanie przez pierwsze pół roku. Vento 2.0 to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wykonanych rowerów szosowych w ofercie Krossa. Warto go nabyć jeśli chcemy mieć naprawdę porządny jednoślad, w bardzo atrakcyjnej cenie. Podczas szosowych rajdów zadbajmy o swoje bezpieczeństwo, zaopatrując się w kask i ochraniacze.

Rowery szosowe to bardzo specyficzne, aerodynamiczne konstrukcje, stworzone z myślą o jak najlepszych osiągach. Nie inaczej jest w przypadku Vento 2.0, który jest nie tylko świetnie zaprojektowany, ale również odznacza się unikalnym designem.